Tuesday, December 31, 2013

Chart - IHH window dressing?

Chart - A&M , s1 99.5sen

Chart - FARLIM , r1 61.5sen

Monday, December 30, 2013

Chart - AIRASIA , r1 2.28

Friday, December 27, 2013

Chart - OSKVI s1 50sen , r1 53sen (SAR)

Thursday, December 26, 2013

Chart - MFLOUR , s1 1.50

Chart - FFHB

Chart - FITTERS , s1 72sen , r1 77sen

Monday, December 23, 2013

Chart - SUPERLN , r1 54sen

Thursday, December 19, 2013

Chart - PELIKAN

55.5sen (50%fibo)

Wednesday, December 18, 2013

Chart - SYCAL

Chart - HOMERIZ r1 66sen

Chart - HIAPTEK, s1 70 ,r1 77sen

Window dressing ?




______________________________________________________________________
Kami menyediakan 4 pakej candy buffet dengan harga yang menarik. Berminat? Sila sms atau whatsapp kami di 013-3955512 (Dayah). 





Antara gambar-gambar candy buffet yang pernah kami sediakan.

Candy Buffet dengan tema biru dan ungu

Candy buffet kami disiarkan dalam majalah Pesona Pengantin


Candy buffet kami disiarkan dalam majalah Pesona Pengantin

Candy buffet kami disiarkan dalam majalah Pesona Pengantin




Like kami di Facebook - Khidmat Gubahan Hantaran (KL & Selangor)

Tuesday, December 17, 2013

Chart - ULICORP , r1 1.11

Friday, December 13, 2013

Chart - CAP at 41c , rsi > 50

Chart - STEMLFE

bimb-wa

Chart - BIMB , s1 4.02

Wednesday, December 11, 2013

Chart - MMCCORP

Chart - SALCON , r1 67.5sen

Friday, December 6, 2013

Chart - MPAY , upper band 14.5sen

S1 @ MA30 (11.5sen)

Thursday, December 5, 2013

Chart - HOVID , r1 36.5sen

s1 @ ma50

Monday, December 2, 2013

Chart - XOX , s1 @ ma 200

14sen

Friday, November 29, 2013

Chart - PASDEC , r1 48.5sen (NTA rm1.74)

good qtr report.

Thursday, November 28, 2013

Chart - SYMPHNY , s1 11 , r1 14sen

Tuesday, November 26, 2013

Chart - PPHB , r1 70.5sen

s: 64.5sen , 62.5sen
 

Monday, November 25, 2013

Chart - AT breakout , s1 15sen

amendmend : fibonaci position

Chart - AT well supported at MA200 , 13sen . (sideway)

Chart - OKA s1 78sen , r1 85.5sen

Chart - GADANG , s1 1.02 , r1 1.07

Sunday, November 24, 2013

Chart - KNM ,s1 45sen

 

Chart - SUMATEC , r1 35.5sen

 

Chart - THPLANT

 

Chart - CUSCAPI

 

Chart - IGBREIT

Higher high

Thursday, November 21, 2013

Chart - INSTACO , r1 27c , s1 25.5c

Wednesday, November 20, 2013

Chart - CBIP , s1 3.13

Tuesday, November 19, 2013

Chart - TGOFFS s1 64

Friday, November 15, 2013

Chart - TGOFFS

buy on T+4 , T+8 or T+10 ?

Chart - TGOFFS

support 66.5sen

Chart - GADANG

R 1.02
S 93sen

Chart - LEONFB hit r1 51sen